fbpx
Küsi hinda!
Visiitkaardid

Visiitkaardid

Visiitkaardid on loodud selleks, et luua esmamulje ja kanda edasi Teie ettevõtte identiteeti, olles Teie professionaalsuse ja stiili visuaalseks esindajaks

Meie toodame:

Visiitkaarte saab trükkida erinevates tehnikates ja kogustes. Pakume digitaaltrükki alates 50 tükist, siiditrükki alates 100-200 tükist ja ofsettrükki suurematele kogustele. Visiitkaarte valmistame mustvalgena või värviliselt, ühe- või kahepoolselt. Eritöödena pakume visiitkaartide lamineerimist, trükkimist kleebistena ja nurkade ümardamist. Iga tehnika pakub erinevaid eeliseid, olenevalt Teie vajadustest ja eelistustest.
Meie visiitkaartide trükkimise teenus on mõeldud selleks, et rahuldada täpselt Teie soove, olgu tegemist väiksemate või suuremate tellimustega.
Meie trükiviisid visiitkaartide jaoks:

 • Digitaaltrükk: Ideaalne kiirete ja soodsate lahenduste jaoks. Väiksemad kogused ja kiire tarne on selle meetodi eeliseks.
 • Siiditrükk: Sobib neile, kes soovivad eksklusiivseid ja ainulaadseid kaarte. Eriomadused nagu hõbe, kuld ja lakk annavad kaartidele erilise puudutuse.
 • Ofsettrükk: Parim valik suurema koguse visiitkaartide puhul, kus on võimalik saada lisaväärtusi nagu lakkimine ja lamineerimine.

Lisaks pakume erinevaid viimistlusvõimalusi ja kujundusteenuseid, et Teie visiitkaardid oleksid just sellised, nagu soovite. Küsige meilt pakkumist oma visiitkaartide trükkimiseks ja leiame koos parima lahenduse, mis vastab Teie ettevõtte vajadustele ja eelarvele!

Küsi pakkumist  side-area-logo

  Võta ühendust!


  info@sysprint.com

  või helista meile!


  +372 648 5940