Sysprint trükikoda Tallinnas, printimine Tallinnas

Kleebised

Kleebised on mõeldud erinevate pindade kaunistamiseks ja märgistamiseks, andes neile isikupära ja stiili.

Kleebised on praktilised ja efektiivsed vahendid, millega saate edastada oma sõnumit, reklaamida oma toodet või teenust, või lihtsalt lisada oma ruumile või esemele ilu ja iseloomu. Kleebised on kergesti kohandatavad ja paigaldatavad, sobides nii sise- kui välistingimustesse.

Kleebiste valmistamiseks on mitmeid võimalusi, olenevalt teie soovist, kogusest ja eelarvest. Kleebised saab trükkida erinevatele materjalidele, näiteks paberile, kilele, magnetile, vinüülile, kangale jne.

Sysprint trükikoda Tallinnas, printimine Tallinnas
Kleebiste valmistamiseks on mitmeid võimalusi, olenevalt teie soovist, kogusest ja eelarvest.

Kleebiste trükivõimalused on:

  • Siiditrükk: sobib suurematele kogustele, tagab erksad ja püsivad värvid, võimaldab trükkida ka valget, hõbedast ja kulda.
  • Kilelõikus: sobib väiksematele kogustele, võimaldab lõigata kleebised täpselt soovitud kujule, sobib logo, teksti ja väikeste kleebiste jaoks.
  • Laiformaattrükk: sobib fotode ja keerukate kujunduste jaoks, annab kujundajale vabaduse mängida värvide ja elementidega, võimaldab trükkida suuri kleebiseid.
  • Digitrükk: sobib kiireks ja paindlikuks trükiks, võimaldab trükkida erinevaid materjale, tagab kõrge resolutsiooni ja loetavuse.

Kui teil puudub kujundus, siis me aitame teil seda luua. Me arvestame teie soove, stiili ja sihtrühma. Kleebiste hind sõltub kogusest ja tehnoloogia valikust. Me anname teile head nõu, milline variant on teie jaoks kõige sobivam.

Küsi pakkumist