Küsi hinda!
Kalendrid

Kalendrid

Ajatu planeerimisvahend igaks päevaks.

Kalendrid on hädavajalikud tööriistad igapäevases ajaplaneerimises, olgu selleks siis laua- või seinakalendrid. Need mitte ainult ei aita jälgida tähtpäevi ja kohtumisi, vaid on ka suurepärane võimalus ettevõtte brändi tutvustamiseks ja meeldejätmiseks. Ilus ja funktsionaalne kalender, millel on diskreetselt paigutatud logo, on suurepärane meeldetuletus teie ettevõttest iga kord, kui keegi kalendrisse vaatab.

Meie valikus on nii laua- kui ka seinakalendrid, mis on kohandatavad vastavalt teie vajadustele. Lauakalendrid koosnevad kalendrilehtedest ja kolmnurksest tugijalast, mis on kokkupandavad, muutes need transpordiks mugavaks.

Pakume nii ühelehega kui ka mitmelehega kalendreid, kus iga kuu jaoks saab valida erineva pildi. Lauakalendrid köidetakse wire-o köites, millele on saadaval erinevad standard- ja erivärvid. Meie seinakalendrid on saadaval mitmes suuruses ja kujunduses, pakkudes laia valikut võimalusi teie brändi esitlemiseks.

Meie kalendrid sobivad suurepäraselt ettevõtetele, kes soovivad oma partneritele ja klientidele meeldejäävaid kingitusi teha. Minimaalne tootmiskogus on 100 eksemplari, kuid meil on võimalused toota ka suuremaid koguseid. Tutvuge meie inspiratsioonipiltidega, et näha erinevaid materjale ja tehnoloogiaid, mida me tootmisel kasutame.

Võtke meiega ühendust, et arutada teie kalendriprojekti ja leida parim lahendus, mis vastab teie ettevõtte vajadustele ja eelarvele.

Küsi pakkumist    side-area-logo

    Võta ühendust!


    info@sysprint.com

    või helista meile!


    +372 648 5940