Märkmikud

Loovuse ja mõtete kogumise kaunis vorm.
Märkmikud pakuvad unikaalset ja isiklikku viisi mõtete, ideede ning märkmete talletamiseks, pakkudes midagi, mida digitaalsed seadmed ei suuda. Meie kvaliteetsed märkmikud on loodud selleks, et ergutada loovust ja pakkuda mugavat kirjutuskogemust. Märkmikud on saadaval erinevates formaatides, alates kompaktsest A6 suurusest kuni avarate A4 ja A3 märkmikuteni, pakkudes paindlikkust igapäevaseks kasutamiseks või eriprojektide jaoks.

Võimalused:

Meie märkmikud on kohandatavad vastavalt teie eelistustele ja vajadustele. Pakume erinevaid köitmismeetodeid, nagu kõvade kaantega köitmine, liimköide, klamberköide ja wire-o köide. Sisupaberina kasutame mugavaks kirjutamiseks katmata matti paberit, mille valik hõlmab nii joonelisi kui ka ruudulisi lehti. Lisaks pakume personaliseeritud kalendermärkmikke, kus on võimalik lisada individuaalseid elemente nagu tähtpäevad, joonistused või muud isiklikud märkmed, mis on trükitud meie kõrgtehnoloogilises Indigo7900 digitrükimasinas. Märkmiku kaasi saab muuta veelgi erilisemaks kasutades suru- või fooliotrükki, mis lisab elegantsi ja eristuvust.

 

Meie märkmikud on ideaalsed nii isiklikuks kasutamiseks kui ka kingituseks, olles suurepärane viis oma mõtete ja ideede jäädvustamiseks. Võtke meiega ühendust, et arutada teie märkmikuprojekti ja leida parim lahendus, mis vastab teie isiklikele ja professionaalsetele vajadustele.

Küsi pakkumist