Kataloogid

Kataloogid on kasulikud ja informatiivsed vahendid, millega saate tutvustada oma tooteid või teenuseid ja näidata oma valikut, hinda ja kvaliteeti

Meie toodame:

Valmistamiseks on mitmeid võimalusi, olenevalt teie soovist, kogusest ja eelarvest. Kataloogid saab trükkida erinevatele paberitüüpidele, mis sobivad erinevatele kataloogi tüüpidele ja stiilidele. Kataloogide trükkimine annab teile võimaluse lisada oma kataloogile värvi, teksti, logo, pilti või muud kujunduselementi, mis aitab teil oma kataloogi atraktiivsemaks ja professionaalsemaks muuta.

 

Meie trükiviisid:

  • digitaaltrükis -kogus alates 1 tk
  • ofsettrükis - mõistlik kogus sõltub toote keerukusest ja lehekülgede arvust

Köitmisvõimalused:

  • kammköide (plastikust või metallist) – köitele pannakse reeglina ette kile ja taha kartong. Spiraalide värvid  ja suurused on erinevad, enamlevinud on hõbedane, must ja valge värv.
  • liimköide – lehed kinnitatakse liimiga köite seljal, kasutamata köites õmblust või traati.
  • klamberköide – sobib õhukeste ajalehtede, ajakirjade, brošüüride jms trükiste köitmiseks.
  • kiirköitmine- registraatorisse, kiletaskusse, kiirköitjasse. Registraatoreid on meil paljudes toonides ja erinevates suurustes.

Kataloogi kujundamisel anname teile professionaalset nõu erinevate võimaluste ja ideede elluviimiseks. Me arvestame teie soove, stiili ja sihtrühma. Kataloogide hind sõltub kogusest, trükivõimalusest ja köitmise tüübist. Meie kataloogid on kvaliteetsed, ilusad ja informatiivsed, aidates teil oma tooteid, teenuseid või ettevõtet paremini tutvustada.

Küsi pakkumist