Brošüürid

Brošüürid on loodud suhtlemiseks ja veenmiseks, olles teie ettevõtte kvaliteedi käegakatsutavaks peegelduseks.

Meie toodame:

Brosüüre on võimalik toota igas suuruses ja köites. Alates imepisikestest mõõtudega 80 x 120 mm kuni A3 brosüürideni, mida saame toota klamberköites, liimköites ning wire-o köites. Lisaks köitele võib lisada tootele ka surutrükki, pimetrükki, fooliotrükki, koht UV-lakki või laminaati. Laminaate on erinevaid – matti, läikivat, soft touch, kraapekindlat, hõbedast või kuldset. Teostame ka erilahendusi, kus brosüüre on võimalik näiteks stantsida.
Meie brošüüride trükkimise teenus on mõeldud selleks, et vastata täpselt sinu nõudmistele, olgu need siis suured või väikesed tiraažid.

Meie trükiviisid:

  • Digitaaltrükk: Suurepärane valik, kui vajad vaid mõnda brošüüri või kiiret tarneaega. Digitaaltrükk võimaldab paindlikkust ja kiirust, alustades juba ühest eksemplarist.
  • Ofsettrükk: Ideaalne suurema koguse brošüüride jaoks, pakkudes paremat hinda suuremate koguste puhul. See meetod sobib hästi, kui tarneaeg on 3-4 päeva ning soovid kvaliteetset trükki.

Lisaks pakume mitmekülgseid köitmisvõimalusi:

  • Kammköide: Valikus on nii plastik- kui ka metallkambrid, millele lisame esikaanele kile ja tagakaanele kartongi. Pakume erinevaid spiraalide värve ja suurusi, sealhulgas populaarseid hõbedast, musta ja valget.
  • Liimköide: Annab brošüüridele puhta ja professionaalse välimuse, kus lehed on kindlalt liimitud köite seljale, jättes õmblused ja traadid kasutamata.
  • Klamberköide: Sobib suurepäraselt õhukestele brošüüridele, pakkudes lihtsat ja tõhusat köitmist. Kiirköitmine: Võimalus köita brošüüre registraatorisse, kiletaskusse või kiirköitjasse, saadaval mitmes toonis ja suuruses.

Küsi meilt pakkumist oma brošüüride trükkimiseks ja leiame koos parima lahenduse, mis vastab täpselt Sinu ettevõtte vajadustele ja eelarvele!

Küsi pakkumist