trükikoda pakendid

Pakendid

Pakendid on olulised ja praktilised elemendid, millega saate kaitsta, transportida ja esitleda oma tooteid, teenuseid või kingitusi. 

SYS Print trükikoda Tallinnas toodab pakendilahendusi, mis sobivad nii kosmeetikale, disaintoodetele, kingitustele kui ka tehnilistele toodetele: meditsiiniseadmetele, elektroonikale, töö-ja mõõteriistadele.

Tugevad karbid, ülekleebitud materjali ja sisupesadega – need komplekssed tooted toovad esile SYS Print trükikoja tugevused. Valmistame ümbriseid, kohvreid ja vutlareid tootenäidistele, kaasi hinnakirjadele, dokumentidele, menüüdele.

SYS Print trükikoja tootmisvalikusse kuuluvad samuti paberkotid, mida valmistame nii trükitud poognatest kui elemendi või logo lisamisega fooliumtrükis.

trükikoda pakendid
Pakendid aitavad luua esmamuljet, eristuda konkurentidest ja meelitada kliente.

Meie pakendite trükivõimalused on:

  • Siiditrükk: sobib nii enne kui pärast pakendi valmimist, tagab erksad ja püsivad värvid, võimaldab trükkida ka valget, hõbedast ja kulda.
  • Ofsettrükk: sobib enne pakendi valmimist, tagab kõrge kvaliteedi ja detaili, võimaldab trükkida suuri koguseid ja erinevaid vorme.

Pakendi kujundamisel anname teile professionaalset nõu erinevate võimaluste ja ideede elluviimiseks. Me arvestame teie soove, stiili ja sihtrühma. Pakendite hind sõltub kogusest ja tehnoloogia valikust. Me anname teile head nõu, milline variant on teie jaoks kõige sobivam. Meie pakendid on kvaliteetsed, ilusad ja praktilised, aidates teil oma tooteid, teenuseid või kingitusi paremini esitleda.

Küsi pakkumist