fbpx
Küsi hinda!
Raamatud

Raamatud

Meie trükikoda pakub erinevaid võimalusi raamatute trükkimiseks ja köitmiseks, vastavalt teie soovidele ja vajadustele.

Meie toodame:

Raamatute trükkimisel kasutame kvaliteetset paberit ja trükivärve, mis tagavad hea loetavuse ja vastupidavuse. äikesed kogused või kiirtellimused toodame alati digitaaltrükis. Kui tarneaeg on nt 3-4 päeva ja kogus tehnoloogiat soosib, toodame Teile vajalikud materjalid ofsettrükis. Trükime raamatuid koguses alates 1 tk.
Raamatute köitmiseks on meil mitmeid variante, mis annavad teie raamatule erilise ilme ja tunnetuse.

Köitmisvõimalustest pakume:

 • kammköide (plastikust või metallist) – köitele pannakse reeglina ette kile ja taha kartong. Spiraalide värvid ja suurused on erinevad, enamlevinud on hõbedane, must ja valge värv.
 • liimköide – lehed kinnitatakse liimiga köite seljal, kasutamata köites õmblust või traati. Liimköide on klassikaline ja elegantne valik, mis sobib nii pehme- kui kõvakaanelistele raamatutele.
 • klamberköide – sobib õhukeste ajalehtede, ajakirjade, brošüüride jms trükiste köitmiseks. Klambrite arv ja asukoht sõltub trükise suurusest ja paksusest.
 • kiirköitmine registraatorisse, kiletaskusse, kiirköitjasse. Registraatoreid on meil paljudes toonides ja erinevates suurustes. Kiirköitmine on mugav ja soodne viis raamatute hoiustamiseks ja transportimiseks.

Lisaks köitmisele saame teha teie raamatutele ka erinevaid viimistlusvõtteid, nagu surutrükk, pimetrükk, fooliotrükk, koht UV-lakk või laminaat. Laminaate on erinevaid – matti, läikivat, soft touch, kraapekindlat, hõbedast või kuldset. Viimistlusvõtted annavad teie raamatutele lisaväärtust ja eristuvust.

Küsi pakkumist  side-area-logo

  Võta ühendust!


  info@sysprint.com

  või helista meile!


  +372 648 5940