Flaierid

Flaierid on ideaalne lahendus kiireteks ja tõhusateks reklaamikampaaniateks.

Meie toodame:

Alates digitaaltrüki üksikutest eksemplaridest kuni ofsettrükini suuremates kogustes. Flaierid saab tellida kas mustvalgelt või värviliselt, ühe- või kahepoolselt ning vajadusel kokkuvoldituna. Flaierite formaate piirab vaid Teie kujutlusvõime – olgu selleks A4, A5 või A6.

Lisaks pakume kujundusteenust neile, kel oma disain puudub. Meie loov meeskond töötab välja ainulaadse ja Teie ettevõttele sobiva kujunduse, mis kõnetab just Teie sihtrühma. Ja mida suurem on flaierite tellimuse kogus, seda soodsam on ühiku hind, pakkudes Teile suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

Meie flaierid tagavad teie sõnumi efektiivse edastamise, olles samal ajal stiilsed ja pilkupüüdvad. Pakume kiireid ja paindlikke lahendusi, et rahuldada ka kõige ootamatumaid vajadusi.

Meie flaierite tootmisprotsess on optimeeritud kiiruse ja kvaliteedi tasakaalu saavutamiseks, tagades, et isegi viimase hetke tellimused täidetakse professionaalselt ja õigeaegselt. Meie paberivalik on hoolikalt valitud, et tagada trükiste vastupidavus ja esmaklassiline välimus.

Flaierite standardformaatide hulka kuuluvad A4, A5 ja A6, kuid pakume ka kohandatud suuruseid, et vastata Teie erilistele nõudmistele. Meie disainimeeskond töötab teiega koos, et luua flaierid, mis mitte ainult ei edasta Teie sõnumit, vaid loovad ka püsiva mulje. Olgu Teie eesmärgiks suurendada teadlikkust, reklaamida üritust või käivitada uus toode, meie flaierid on loodud selleks, et tagada maksimaalne mõju.

Küsi pakkumist