fbpx
Küsi hinda!
Ofsettrükk

Ofsettrükk

Tõestatud kvaliteet ja efektiivsus suurte tiraažide
jaoks.

Ofsettrükk on kõige levinum trükitööstuses kasutatav tehnoloogia, mis on ajas arenenud ja asendanud traditsioonilise litograafia. Selle meetodi edu seisneb jõudsalt arenevas trükiettevalmistuses ja inimfaktori mõju vähenemises, mis tagab toodangu suure jõudluse ja kõrge kvaliteedi. Ofsettrükk sobib suurepäraselt kirjastustoodangu ja suurte trükiste tiraažide jaoks, pakkudes erakordset detailide ja
pooltoonide kvaliteeti.

Populaarseimad tooted

Tooted

Visiitkaardid

Digitrükis on visiitkaardid sageli esinev ja oluline töö. Kiireks, kulutõhusaks tootmiseks kohandatud digitaalne trükiprotsess võimaldab erinevaid koguseid, tagades suuremate tellimuste puhul madalama tükihinna.

Flaierid

Flaierid kehastavad digitrüki kiirust ja mugavust. Hädavajalikud kiireloomuliste turundusvajaduste jaoks, neid saab kiiresti toota, muutes need ideaalseks viimase hetke ürituste või kampaaniate jaoks.

Kutsed

Meie digitrüki teenus on eriti tugev eksklusiivsete kutsete loomisel, ühendades laia materjalide valikut, tipptasemel trükitehnoloogiat ja kohandatud järeltöötluse võimalusi. Pakume ka kujundusteenuseid neile, kes vajavad loovat abi.

Brošüürid

Digitrüki tehnoloogiaga trükitud brošüürid pakuvad taskukohast lahendust nii väikestele kui suurtele kogustele. Kulutõhusus suureneb koopiakoguse kasvades, muutes selle sobilikuks kõikide turunduskampaaniate jaoks.

Küsi pakkumist    side-area-logo

    Võta ühendust!


    info@sysprint.com

    või helista meile!


    +372 648 5940