Ofsettrükk

Ofsettrükk

Ofsettrükk – kõige enam kasutatud tehnoloogia.

Eelmise sajandi alguses hakkasid suurenema trükiste tiraažid, mistõttu ofsettrükk vahetas välja litograafia (trükkimiseks oli vaja litokivi – s o lihvitud lubjakiviplaat, millele joonistati kujutis rasvase kriidi või tuššiga).

Ofsettrükk on saavutanud oma kvaliteedi ja kiiruse tänu jõudsalt arenenud trükiettevalmistusele. Inimfaktor toodangu jõudluse ja kvaliteedi tagamisel üha väheneb. Selle tõttu on praegu ofsettrükk valdavaks trükiviisiks kirjastustoodangu väljalaskmisel.

Ofsettrükk nõuab spetsiaalset trükiettevalmistust, olles seetõttu digitaaltrükist aeganõudvam. Tänu kvaliteetsele trükiettevalmistusele ja värvilahutusele tulevad pisidetailid ja pooltoonid ülihästi esile.

Brošüürid

Brošüürid trükime hinnaga, mis sõltub kogusest ja trükise tüübist. Tellides suurema koguse on tükihind madalam. Kindlasti leiame Teie ettevõttele sobiva lahenduse!

Kataloogid

Raamatud, kataloogid, ajalehed, ajakirjad ja brošüürid trükime hinnaga, mis sõltub kogusest ja trükise tüübist. Tellides suurema koguse on tükihind madalam. Kindlasti leiame Teie ettevõttele sobiva lahenduse!

Visiitkaardid

Visiitkaardid on meie trükimasinates peaaegu et iga teine töö.

Visiitkaardid digitaaltrükis on just Teile sobivad, kui soovite visiitkaarte kiiresti ja soodsa hinnaga.

Visiitkaardi hind sõltub kogusest ja visiitkaardi tüübist. Tellides suurema koguse on tükihind madalam.

Raamatud

Raamatud, kataloogid, ajalehed, ajakirjad ja brošüürid trükime hinnaga, mis sõltub kogusest ja trükise tüübist.

Tellides suurema koguse on tükihind madalam.

Kindlasti leiame Teie ettevõttele sobiva lahenduse!