Laiformaattrükk

Laiformaattrükk

Valmistame pilkupüüdvad reklaame ja ka muud!

Fotoprint annab kujundajale oma töös vabad käed, et mängida värvide ja erinevate kujunduselementidega, kartmata, et midagi jääb tehnoloogia tõttu teostamata. Trükiseadmed on arenenud meeletu kiirusega ja ka võimaluste ja materjalide ampluaa läheb pidevalt laiemaks. Ükski sisekujundaja ei kujutaks oma tööd ette ilma laiaformaadilise fotoprindita.

Trükime näiteks kanvasele, mis on väga sarnane maalilõuendile. Pingutame selle puitraamile ja just Teie poolt valitud kunstiteos ongi sündinud. Trükime väga palju ka tapeeti. Fototapeet ei tähenda tänapäeval vaid merevaatega pilti magamistoa seinal. Enamus töid on mustrid, erinevad jooned ja graafilised kavandid.

Meie printerid kasutavad lõhnatuid Eco-Solvent värve, mis on heakskiidu saanud just sisekujunduse vallas. Üks põhilisi eeliseid on laiaformaadilisel trükil ka kiirus. Trükitav materjal on kiiresti kuiv ja valmis riputamiseks või kleepimiseks. Näiteks valmis roll-up stendi tootmisele võib kuluda alla 15 minuti. Toome roll-up stende ise maale ja neid on laos pidevalt paarisaja ringis.

Tänu sellele suudame hinda hoida all ja kunagi pole muret, et nad otsa saavad. Oleme trükkinud erinevaid kleebiseid, plakateid, bannereid, tapeete, poodide turvaväravate katteid, KAPA ja PVC silte, lippe, jooniseid jpm.

Bännerid

Bännerite tootmisel kasutame tugevat ja kvaliteetset PVC materjali. Kuna suured bännerid „keevitatakse“ kokku paanidest, siis lõppformaadile piirangud puuduvad. Võimalik on toota ka ülisuuri, tervet majaseina katvaid bännereid.

Reeglina bännerite servad ääristatakse ning paigaldame metallrõngad e öösid. Saab valmistada ka vimplilaadseid bännereid, kus üleval- ja allservas on tunnelid alumiiniumtorude tarbeks.

Fototapeet

Fototapeedi trükkimise maht kasvab iga kuuga ja kogub inimeste seas üha enam populaarsust.

Fototapeet ei tähenda tänapäeval vaid merevaatega pilti magamistoa seinal. Enamus tapeeditöödest on mustrid, erinevad jooned ja graafilised kavandid.

Plakatid

Kasutame innovatiivset tehnoloogiat, mis võimaldab plakateid kohe peale trükkimist järeltöödelda ja kasutada. Kõik see tagab suure jõudluse ja võimaluse trükkida suuri koguseid lühikeste tarneaegadega.

Värvid on loodussõbralikud ja lõhnata.

Kleebised

Kleebiste hind sõltub kogusest ja tehnoloogia valikust. Kindlasti anname Teile head nõu konkreetsete kleebiste tehnoloogia valikul.

Kui Teil puudub kujundus, siis soovi korral me loome selle Teie jaoks!