Kleebised

Kleebised

Kleebiste trükivõimalused:

Siiditrükk

Kui on vaja valmistada suurem kogus ühesuguseid kleebiseid, siis on siiditrükk kindlasti kõige mõttekam tehnoloogia nende valmistamiseks. Siiditrükis toodetud kleebised on väga vastupidavad. Trükivärv ei kulu ega pleegi ja peab hästi vastu ilmastikuoludele. Trükkida saab kõigi värvidega, kaasaarvatud valge, hõbe ja kuld.

Kilelõikus

Kilelõikus on siiditrüki kõrval üks vanimaid tehnoloogiaid, millega praeguses Eestis reklaame valmistama hakati. Saame prinditud (ka lamineeritud) kleebised pärast ülitäpselt välja lõigata. Kui kogus on väike ja stantsida pole mõtet, on just see tehnoloogia kõige õigem viis tööd teostada.

Kilelõikusega saab näiteks uksesildile mineva logo valmistada vaid mõne minutiga. Valmistada saab nii suuri kui ka üliväikseid kleebiseid, tekste ja logosid. Enamik autodele paigaldatud kleebistest on tehtud just kilelõikusega.

Laiformaattrükk

Tänu sellele pidevalt arenevale tehnoloogiale on võimalik valmistada ilusaid ning pilkupüüdvaid reklaame ja ka muud huvitavat. Fotoprint annab kujundajale oma töös vabad käed, et mängida värvide ja erinevate kujunduselementidega, kartmata, et midagi jääb tehnoloogia tõttu teostamata.

Digitaaltrükk

Digitaaltrüki suurimaks eeliseks kleebiste puhul on kiirus. Reeglina trükitakse digitaaltrükis etiketi- või pakendikleebiseid.Trükkida saab nii väikseid kui suuri tiraaže ja kasutada erinevaid materjale, alustades paberkleebistest lõpetades läbipaistvate ja tavaliste kleebistega. Kuna digitaaltrükk on väga kõrge resolutsiooniga, jäävad ka üliväikesed tekstid hästi loetavad ja värvide üleminekud kenad.

Kleebise kujundus – kui Teil puudub kujundus, siis soovi korral me loome selle Teie jaoks!

Kleebiste hind sõltub kogusest ja tehnoloogia valikust. Kindlasti anname Teile head nõu konkreetsete kleebiste tehnoloogia valikul.